SİYASET
Giriş Tarihi : 31-08-2022 22:29

'Şahin' Pençesi!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ sporuna yaptığı ve yapacağı hizmetlerle övgüyü sonuna kadar hak ediyor...

'Şahin' Pençesi!

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı olduğu ilk yıllardan itibaren tanıdığımız ve il amatörünün kalkınması için verdiği mücadelelerle takdir ettiğimiz, her takımın hakkını gözetleyen Şahin Şerifoğulları, Amatör Spor Evi başta olmak üzere bir çok sahanın yapımında da başrol oynadı…


TÜM BRANŞLARA TAM DESTEK
Elazığ Belediye Başkanlığı’na seçildikten sonra da şehir sporunun kalkınması için büyük mücadeleler verdi Başkan Şerifoğulları, futbolundan basketboluna, voleybolundan, hentboluna, bireysel sporlardan yağlı güreşlere Elazığ sporu için kapısını çalan hiç kimseyi boş çevirmedi şehr-ül emin Şerifoğulları. Özellikle şehrin göz bebeği Elazığspor’un var olması için verdiği mücadeleler hafızalarımızdaki tazeliğini koruyor. Yeni sezon için de şehrin sporunun ve takımlarının en büyük destekçisi Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları.


SÖZ VERDİĞİ GİBİ…
Seçildiği günden bu yana söz verdiği gibi bir çok projeyi hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bu büyük projelere bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyor. Elazığ Belediyesi’nin finansörlüğünde Spor Toto Teşkilatı’nın da destekleriyle Güney Çevre Yolu üzerinde yapımı devam eden yeni terminal binasının hemen yanı başında dev spor kompleksi inşa edilecek. İhalesi geçtiğimiz Perşembe günü tamamlanan ve yakın bir sürede inşaat çalışmaları başlayacak olan spor kompleksinde Işıklandırmalı Futbol Sahası, Çok Amaçlı Spor Salonu ve şehir sporunun yıllardır yokluğunu çektiği tartan yüzeyli atletizm pist bulunuyor.
Başlıkta da dikkat çektiğimiz üzere “Şahin Pençesi” bir kez daha şehrin sporu adına önemli bir adımla atıldı ve Elazığ sporu dev bir yatırımı daha kazanmış oldu.

AdminAdmin