BASKETBOL
Giriş Tarihi : 16-11-2022 11:59

U16 Basketbol Yerel Lig müsabakaları başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Elazığ Basketbol İl Temsilciliği’nin 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan U16 kız- erkek Yerel Lig müsabakaları başladı

U16 Basketbol Yerel Lig müsabakaları başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Elazığ Basketbol İl Temsilciliği’nin 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan U14-U16-U18 kız- erkek Yerel Lig müsabakalarının U14 müsabakalarının bitmesinin ardından U16 kız- erkek Yerel Lig müsabakaları başladı. Müsabakalar Yakup Kılıç Spor Salonu’nda  7 Aralık tarihine kadar devam edecek.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren müsabakalara ilişkin yaptığı açıklamada, “Yerel lig müsabakaları doğrultusunda U14 müsabakalarında ter döken tüm sporcularımızı tebrik ediyor ve devam eden tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz. Bilindiği üzere Elazığ’ı spor da marka şehir haline getirmek adına gerek yatırımlarla gerekse müsabakalarla Spor Şehri Elazığ sloganıyla faaliyetlerimizi yapmaya ve sporcu kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Basketbolda güzel bir oluşumumuz var ve bu oluşumun meyvelerini ilerleyen yıllarda alacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bir kez daha U16 müsabakalarına katılan tüm takımlarımıza ve teknik ekibe başarılar diliyorum” dedi. 

AdminAdmin