GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-12-2022 12:06

Sürsürü Mahallesi Muhtarlığı’na Mustafa Yıldırım Getirildi

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Sürsürü Mahalle Muhtarı Ergün Gül’ün yerine Mustafa Yıldırım getirildi.

Sürsürü Mahallesi Muhtarlığı’na Mustafa Yıldırım Getirildi

Geçtiğimiz günlerde Sürsürü Mahalle Muhtarlığı görevini yürüten Ergün Gül  hayatını kaybetmişti.

Hayatını kaybeden Merhum Ergün Gül’ün yerine Sürsürü Mahallesi Muhtarlığı görevine birinci aza Mustafa Yıldırım getirildi.

Yeni Sürsürü Muhtarı Mustafa Yıldırım, merhum Ergün Gül’e rahmet dileyerek Sürsürü Mahallesi için elinden gelen çabayı göstereceğini kaydetti.

Sürsürü Muhtarı Mustafa Yıldırım yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz günlerde rahmetli olan Sürsürü Mahalle Muhtarımız Ergün Gül’e Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Yüce rabbim mekanını cennet etsin inşallah. Ben 1979 Sürsürü doğumluyum kendim rahmetli olan Sürsürü Mahalle Muhtarımız Ergün Gül’ün birinci azasıydım. Sayın Valimizin ve Yüksek Seçim Kurulunun almış olduğu karar neticesi doğrultusunda 19 Aralık 2022 tarihi itibariyle Sürsürü Mahalle Muhtarlık görevine başlamış bulunmaktayım. Görev sürem boyunca mahallem ve mahallelerim için elimden gelen çabayı sar edeceğim. Cadde cadde, sokak sokak elimden gelen ne varsa bütün hizmetleri önlerine sunmaya çalışacağım. İnşallah Merhum Ergün Gül muhtarımın yarım kalan projelerini de elimden gelen bütün gayreti göstererek tamamlamaya çalışacağım” dedi.

AdminAdmin