SİYASET
Giriş Tarihi : 07-07-2023 12:35   Güncelleme : 07-07-2023 12:38

Şerifoğulları'nın adaylığı net

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ankara'da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile parti üst düzey yöneticileriyle görüşmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık edip konuşma yaptığı İl ve Belediye Başkanları toplantısına katıldı.

Şerifoğulları'nın adaylığı net

Oldukça verimli geçen toplantıların ardından Başkan Şerifoğulları’nın Twitter hesabından yaptığı emojili paylaşım, Ak Parti’nin yeniden kendisini aday göstereceği yönünde yorumlandı.

Başkan Şerifoğulları’nın yaptığı paylaşımlara yapılan yorumlar ve halkın güçlü desteği de gösteriyor ki Ak Parti Elazığ’da yerel seçimlere Şahin Şerifoğulları ile girecek.

Depremler ve pandemi dönemine rağmen söz verdiği tüm projeleri hayata geçiren, şehrin kronikleşmiş problemlerini bir bir çözen Başkan Şerifoğulları’nın en önemli özelliğinden biri de isminin bugüne kadar herhangi bir usulsüzlükle anılmamış olması.

Hizmeti çok olan yolsuzluğu olmayan başarılı bir belediye başkanı olan Şerifoğulları’nın yeniden aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılırken birçok sosyal medya kullanıcısının Başkan Şerifoğulları’nın paylaşımına “aday belli karar net” yorumunu yapması kamuoyu desteğinin oldukça yoğun olduğunu gösteriyor.

 

AdminAdmin