GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2022 11:37

Milletvekili Balık, Muhtarlarla İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, muhtarlar ile istişare toplantısında bir araya geldi. Kadın muhtarlar Milletvekili Sermin Balık’a sorun ve taleplerini iletti.

Milletvekili Balık, Muhtarlarla İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Muhtarlar Derneğinde Muhtarlar ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen İstişare toplantısında, Kadın Muhtarların katılımı ile köylerde yaşanan sorunlar dile getirildi. Kış sezonunun daha rahat geçirilmesi adına nelerin yapılacağı konuşuldu.

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan sorun ve sıkıntıların iletilmesi, çözüm bulunması noktasında Milletvekili Sermin Balık’ın her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

Ağın Koparuşağı Köy Muhtarı Gülcan Çeşme ve Ağın Kaşpınar köyü Muhtarı Şükran Doyduçimen Milletvekili Balık’a teşekkür etti.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Sürsürü Mahalle Muhtarı Ergün Gül’e taziye dileklerini iletti.

Milletvekili Balık, özellikle kadın muhtarlara çok kıymet verdiğini söyleyerek: “Özellikle kadın muhtarlarımız benim için çok önemli çünkü hepsi kendi mahallesinde köyünde büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Muhtarlarımızın işleri zor çünkü seçilmişlerin ilk kademesi, ilk ulaşılabilen dolayısıyla bizlerde onların yüklerini hafifletmeye gayret ediyoruz. Muhtarlarımız bazen benim dokunamadığım elim, göremediğim gözüm oluyor. Dolayısıyla biz vatandaşın sesini duymak istiyorsak muhtarlarımızı dinliyoruz.” dedi.

AdminAdmin