SİYASET
Giriş Tarihi : 10-08-2022 13:14

Karakuş: ‘Adım Atmadığımız İlçe, Köy, Mahalle Kalmayacak Şekilde Çalışıyoruz’

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Teşkilatı Palu ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Karakuş: ‘Adım Atmadığımız İlçe, Köy, Mahalle Kalmayacak Şekilde Çalışıyoruz’

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu. Başkan Karakuş, Elazığ’da adım atılmadık ilçe, köy, mahalle kalmayacak şekilde çalıştıklarını belirterek vatandaşların kendilerini büyük bir ilgiyle karşıladıklarını söyledi.

“OY ORANINI YÜKSELTEN BİR PARTİYİZ”
Çözüm odaklı bir muhalefet anlayışı ile hareket ettiklerini belirten İl Başkanı Karakuş: “Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı olarak programlı ve koordineli çalışmalarımızla yaptığımız ilçe, belde, köy ve mahalle ziyaretlerimizle ilimizdeki siyasi partiler arasında Yargıtay'ın resmi verileriyle en çok üye kaydeden yine bununla birlikte ilimizin ve vatandaşlarımızın her alandaki sorunlarını kamuoyuna taşıyarak yapıcı ve çözüm odaklı bir muhalefet sergileyerek sürdürülen çalışmalarımızda hamdolsun ki, Yeniden Refah Partisi'nin hem ilimizde, hem de ülke genelinde oy oranı yükselen bir parti olduğumuzu dolayısıyla da herhangi bir baraj problemi olmadığını sahada ve basından müşahede edebiliyoruz” şeklinde konuştu.

“BÜYÜK İLGİ VE TEVECCÜHLE KARŞILAŞIYORUZ”
Elazığ’da adım atılmadık ilçe, köy v mahalle kalmayacak şekilde çalıştıklarını belirten İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, son olarak şunları söyledi: “Bu azim ve kararlılıkla her hafta olduğu gibi bu haftada Palu ilçemizde esnaf ve ilçe halkıyla bir araya gelerek; Merhum Başbakan Prof.Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan liderliğindeki Yeniden Refah Partisi yaklaşık 4 yıl önce kurulan ve yoğun ARGE çalışmaları ile Milli Görüş ilkeleri doğrultusunda politika üreterek vatandaşlarımıza ekonomi Milli Kaynak Paketlerimiz ile 7 bin sayfalık 81 ilimizi kapsayan ağır sanayi projelerimizle halkımıza hitap ediyoruz. Elazığ'da gitmediğimiz, adım atmadığımız ilçe, köy, mahalle kalmayacak şekilde çalışıyoruz ve Halkımızın büyük ilgi ve teveccühüyle karşılaşıyoruz bu vesileyle tüm ilimiz vatandaşlarına en kalbi teşekkürlerimizi, şükranlarımızı iletiyoruz ve diyoruz ki " Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.”

AdminAdmin