SİYASET
Giriş Tarihi : 05-05-2023 11:22   Güncelleme : 05-05-2023 14:47

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı İrfan Sönmez’in Temasları

İYİ Parti Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı İrfan Sönmez seçim çalışmalarına devam ediyor.

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı İrfan Sönmez’in Temasları

Elazığ İYİ Parti Milletvekili Adayı Av. İrfan Sönmez seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdürmeye devam ediyor.

Ağın İlçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Sönmez’e ziyaretinde partililer eşlik etti. Esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Sönmez, vatandaşlardan destek istedi.

SÖNMEZ: “SİYASETÇİ DEDİĞİN BİR KULAĞI HAKTA BİR KULAĞI HALKTA OLMALI”

Ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan İyi Parti Milletvekili Adayı Av. İrfan Sönmez, Meclis kürsüsünde Elazığ’ın hakkını ve hukukunu konuşacağız dedi.

Sönmez, “Biz oturan milletvekili olmayacağız biz baş eğen milletvekili olmayacağız, kürsülerde Elazığ2ın hakkını, meclis kürsülerinde kulislerinde Elazığ’ın hukukunu en üst perdeden konuşacağız. Siyasetçi dediğin bir kulağı hakta bir kulağı halkta olmalı. Hakta olmalı rüşvet yememesi, çantacılık yapmaması, müteahhitlerin oyuncağı olmaması için, harama, kul hakkına el uzatmaması için. Bir kulağı halkta olmalı halkın taleplerini mecliste taşımak için icraya taşımak onları çözmek için olmalı. Bir, ayrımcılık yapmayacağız, seçilene kadar İYİ Parti adayıyız seçildikten sonra bütün Elazığ’ın ayrımcılık yapmadan milletvekili olacağız. iki, birilerinin dediği gibi ne Ezanı susturacağız ne bayrağı indireceğiz ne de Türkiye’nin teröristlere, bölücülere taviz vermesine müsaade edeceğiz. Biz Türkiye’nin sigortasıyız benim genel başkanım Türkiye’nin sigortası. Bizim bulunduğumuz yerde bölücülerin sesi çıkmayacak, çıkamayacak” dedi.

İş-Kur İl Müdürü Abdullah Balcı’yı da ziyaret eden Sönmez, şehrin iş istihdamına yönelik görüş alışverişinde bulundu.

Öte yandan İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Cahit Kıraç’ta İYİ Parti’nin seçim koordinasyon merkezini ziyaret ederek destek verdi.

‘’İRFAN SÖNMEZ, GÜNBEGÜN ARTAN DESTEKLERLE MECLİSE YÜRÜYOR’’
İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı İrfan Sönmez’e destek açıklamaları devam ediyor.
Türkiye’nin birçok bölgesinden destek açıklaması ardı ardına gelen İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez’e bir destek de eski Valilerimizden Mustafa Cahit Kıraç’tan geldi. 
Başta İzmir olmak üzere birçok ilde valilik yaparak başarılı çalışmalara imza atmış olan Kıraç İrfan Sönmez’i SKM’de ziyaret ederek destek açıklamasında bulundu. Gerçekleşen ziyarette seçim çalışmaları, projeler ve yol haritası hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 
‘’ESKİ İZMİR VALİSİ KIRAÇ: ÖNEMLİ OLAN, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ İYİ BİR EKİBE TESLİM ETMEKTİR’’
Ziyaretine dair değerlendirmelerde bulunan Kıraç, ‘’Önemli olan Türkiye’nin geleceğini iyi bir ekibe teslim etmektir. Şu anda görev başına gelecek olan arkadaşlarımız, adaylarımız, il başkanımız ve Elazığ İl Teşkilatının değerli üyeleri ile beraberiz. Yoğun bir gayret içerisindeler. Elâzığ’ımıza en iyi hizmet etmek için gösterdikleri gayreti memnuniyetle karşılıyorum. Kendilerini yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyor ve destek ifadelerinde bulunmak istiyorum. Biz de bulunduğumuz yörelerde İYİ Parti ile ilgili görüş ve gözlemlerimizi, yapılması gerekenleri halkımızla paylaşmak için bizler de sahalardayız. Seçimlerde İYİ netice alacağımızı düşünüyorum. Elazığ’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.’’ Dedi
SÖNMEZ: ‘’ÜLKENİN DÖRT BİR YANINDAN GELEN DESTEK AÇIKLAMALARI İYİ PARTİ’NİN GÜÇLENEREK BÜYÜDÜĞÜNÜN GÖSTERGESİDİR’’
Kıraç’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sönmez şu açıklamalarda bulundu: 
Seçim kampanyamız yoğun bir şekilde devam ediyor Daha önce de ülkemizin çeşitli yerlerinden bize destek vermek için gelen çok değerli dostlarımızı burada ağırladık. Bu gün çok değerli misafirimiz, Sayın Valimiz Cahit Kıraç Bey İzmir’den buraya bizlere destek olmak için geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum:’’ 
‘’GÜMÜŞKAVAK VE KIRKLAR MAHALLESİ’NDEN SÖNMEZ’E BÜYÜK İLGİ’’
Seçim çalışmalarını sürdüren Sönmez, gün içinde gerçekleştirdiği ilçe ve STK ziyaretlerinin ardından akşam saatlerinde de yoğun bir tempo ile devam ettirdi. 
Kırklar Mahallesi ve Gümüşkavak Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Sönmez, vatandaşları dinledi. Talep ve sorunlarını değerlendirerek çözümü için hayata geçirilmesi gereken projelerini anlattı. Elazığ’ın sorunlarını çok iyi bilen ve bulunduğu her platformda dile getirerek çözümü için yapılması gerekenleri de aktaran Sönmez’i vatandaşlar büyük bir ilgi ile dinlediler. 
Siyasetteki ayrıştırıcı, bölücü dilden bıktıklarını, çözüm odaklı çalışacak barışçıl bir vekil tarafından temsil edilmek istediklerini ifade eden vatandaşlar, Sönmez’in bilgi, birikim ve donanımlı kişiliği ile Elazığ’ı hak ettiği yerlere taşıyacak bir vekil olacağına inandıklarını ifade ederek desteklerini dile getirdiler.

 

 

AdminAdmin