SPOR
Giriş Tarihi : 17-11-2023 14:44

Gakgo'nun maçı TRT KÜRDİ’de

Bölge futbolunun adresi TRT Kürdî; pazar günü oynanacak olan Elazığspor-Efeler 09 Spor karşılaşmasını canlı olarak yayınlayacak

Gakgo'nun maçı TRT KÜRDİ’de

Bölge futbolunun adresi TRT Kürdî, yeni bir canlı yayın için hazırlıklarını tamamladı. Daha önce de Elazığspor ve 23 Elazığ FK’nın maçlarını canlı olarak yayınlayan TRT Kürdî, bu hafta da Elazığspor’un müsabakasını yayınlayacak. Pazar günü Elazığ Atatürk stadyumunda oynanacak olan 3Gen Holding Elazığspor-Efeler 09 spor karşılaşması saat 14.00’den itibaren TRT Kürdî’den canlı olarak yayınlanacak.
Geniş bir ekiple Elazığ’a gelecek olan TRT Kürdî ekibinde karşılaşmayı kurumun tecrübeli spikerlerinden Sinan Şaşmaz ve Remzi Şener dönüşümlü olarak anlatacaklar. Türkçe ve Kürtçe olarak çift dil seçeneğiyle izleyenlere sunulacak karşılaşmada flash röportajlar da gerçekleştirilecek. Elazığspor kulübü de yayınladığı mesajda Pazar günü oynanacak Elazığspor-Efeler 09 spor karşılaşmasının TRT Kürdî’'yle birlikte Elazığspor’un Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacağını duyurdu. 
 

AdminAdmin