SPOR
Giriş Tarihi : 13-01-2023 16:32

Bir sevdası var, o da Elazığspor!

Geçtiğimiz sezon altyapıdan aldığı futbolcularla ara döneme kadar gelen ve kapanmanın eşiğinden dönen Elazığspor’a transfer tahtasının açılmasına öncülük ederek hayat veren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bir yıl sonra kol kanat gerdi…

Bir sevdası var, o da Elazığspor!

Kombine bilet fikriyle kulübe maddi destek oluşturmayı başaran Başkan Şerifoğulları, takımın yine sıkıntı yaşadığı bir süreçte transfer tahtasının açılmasına öncülük etti. Her maçta, içeride dışarıda, yağmurda çamurda sevdasının peşinde olan Başkan Şerifoğulları, bu sıkıntılı sürecin de aşılmasında başrol oynadı. 
Tahta açılması kolay bir işlem değil. Yılların biriken, eski yönetimlerin söz verip yerine getirmediği insanlarla muhatap oluyorsunuz. Elazığspor kapatılırsa, kapatılsın diyen yerli ve yabancı isimler var aralarında. İşin maddi boyutunu geçip, manevi boyutunu da çözmeniz gerekiyor. Şerifoğulları öncülüğünde oluşturulan konsensüs ve Elazığspor sevdalısı birkaç ismin, yöneticilerin desteğiyle açılan transfer tahtası inşallah ki şampiyonluğun kilidi olmuştur.

AdminAdmin