GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-11-2022 11:52

Aktaş, Cumhuriyet Meydanı'nı Gezdi

Emniyet Genel Müdürü Emniyet Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Mehmet Aktaş, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın vizyon projeleri arasında yer alan ve açılış için artık gün sayan Cumhuriyet Meydanı'nı gezerek Başkan Şerifoğulları'ndan proje hakkında bilgi aldı.

Aktaş, Cumhuriyet Meydanı'nı Gezdi

Emniyet Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Mehmet Aktaş, hayatını kaybeden kahraman şehidimiz Fethi Sekin'in babası Zeki Sekin'in cenaze programına katılmak üzere Elazığ'a geldi.
Genel Müdür Aktaş, cenaze programı öncesi Elazığ'da çeşitli temas ve ziyaretlerde bulundu.

Bu kapsamda Genel Müdür Aktaş, şehre yepyeni bir vizyon kazandıracak Cumhuriyet Meydanı ve Yer Altı Otoparkı Proje alanını ziyaret etti. Aktaş'a Elazığ Valisi Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları eşlik etti.

Başkan Şerifoğulları'nın vizyon projeleri arasında gösterilen ve daha şimdiden Elazığlıların büyük beğenisini kazanan proje, Emniyet Genel Müdürü Elazığlı Mehmet Aktaş'tan da tam not aldı.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şunları söyledi: "Emniyet Genel Müdürümüz Mehmet Aktaş ve Valimiz  Ömer Toraman  ile birlikte Cumhuriyet Meydanı ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızda incelemelerde bulunduk. Ardından aziz şehrimizde bizi güleryüzle karşılayıp hoş sohbetleriyle uğurlayan esnaflarımızı ziyaret ettik."

AdminAdmin