GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2023 01:33

AK Parti Elazığ Milletvekili Adaylarının Bayram Ziyaretleri

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları bayramın ilk gününde sahada vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adaylarının Bayram Ziyaretleri

Ak Parti Elâzığ Milletvekili adayları bayramın ilk gününde kent genelinde vatandaşla bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

Bu kapsamda Ak Partiden 1. Sıra Milletvekilli Adayı Olan Prof. Dr. Erol Keleş, bayramın ilk gününde Gazi Huzurevi’ndeki vatandaşları, sevgi evlerini, Diyarbakır Yolu Polis Kontrol Noktasını, Harput Mezarlığını, Harput mahalle muhtarı Zülküf Demirpolat’ı ve şehirdeki hastaneler ve eczanelerde nöbetçi vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Ak Parti Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı’da Elazığ Gazi Huzurevi’ndeki yaşlılarla ve sevgi evlerindeki çocuklarla bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

Daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanlarıyla bir araya gelen Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, çalışanlarla bayramlaştı.

Ak Parti Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı’da yayınladığı mesajla tüm İslam Alemi ve Elazığlıların Ramazan Bayramı kutladı. Açıkkapı bayram boyunca Elazığ’da ziyaretlerine teşkilatları ile birlikte devam edeceklerini söyledi.

AÇIKKAPI: “ÇALIŞMALARIMIZ HIZLI BİR ŞEKİLDE 14 MAYIS’A KADAR SÜRECEK”

Açıkkapı, “Öncelikle tüm hemşehrilerimin ramazan bayramını tebrik ediyorum. Bayramın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum. Bugün bayram namazı ile birlikte hemşehrilerimizle bayramlaştık yine sabah huzurevindeki eli öpülesi büyüklerimizle birlikte ablalarımızla, teyzelerimizle, abilerimiz, amcalarımızla kahvaltımızı yaptık. Daha sonrasında sevgi evlerindeki evlatlarımızı ziyaret ettik onlarla birlikte bir süre vakit geçirdik. 112 Acil Çağrı Merkezindeyiz burada çalışan arkadaşlarımızı ziyaret ettik çalışmalarına tanıklık ettik. Bundan sonraki günlerde inşallah biz teşkilatlarımızla birlikte bayramlaşmalarımızı yapacağız yarın itibariyle ilimizde daha sonraki gün ilçelerimizde bir bayramlaşma programımız olarak ve çalışmalarımız hızlı bir şekilde 14 Mayıs’a kadar sürecek ben bütün hemşehrilerimi saygı ve hürmetle selamlıyorum, Ramazan bayramının hepimiz için hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

AK Parti Elazığ 4. Sıra Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz da Kuyumcular Çarşısında, Kuyumcular Odası Başkanı Çakmakçı ile birlikte esnafları gezerek bayramlarını kutladı. Yanılmaz, Alışveriş Merkezlerindeki esnaf ve vatandaşları da ziyaret etti.

Daha sonra Perşembe Pazarına geçen Yanılmaz, burada alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti ve destek istedi.

14 Mayıs tarihinin Türkiye açısından önemli bir yol ayrımı olduğunun altını çizen Yanılmaz; “Dünyanın dört bir tarafında gönlü ve gözü bize dönmüş olan kardeşlerimizle birlikte yeni bir seçimin, yeni bir imtihanın eşiğindeyiz. Her seçim önemlidir ama 14 Mayıs seçimleri hem içerideki saflaşmaların mahiyeti hem de bölgesel ve küresel gelişmelerin nezaketi bakımından tam manasıyla tarihi bir yol ayrımına dönüşmüştür. Bu açıdan biz bu seçimi çok önemsiyoruz. Bundan dolayı seçimin önemini anlatmak için seçim gününe kadar durmadan yorulmadan kapı kapı gezeceğiz. Yaptığımız gezilerde hamdolsun ilgi ve teveccüh çok iyi. Ben bu vesileyle bizlere yoğun sevgi gösterisinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm Elazığ halkının bayramını gönülden kutluyorum"dedi.

AdminAdmin